20201215_095141

CPKLive

15 grudnia odbyło się CPKLive – wirtualne spotkanie, w trakcie którego spółka CPK podsumowała swoją działalność w roku 2020. Na zaproszenie zarządu spółki CPK uczestniczył w nim nasz kolega Sebastian.

20190329152423KongresRynkuLotniczego

Kongres Rynku Lotniczego 2020

18 września odbyło się pierwsze od wybuchu pandemii wydarzenie konferencyjne branży lotniczej, czyli Kongres Rynku Lotniczego. BBSG wzięło aktywny udział w tym spotkaniu.

0

O przejęciu Condor Flugdienst w TOK FM

Sebastian Gościniarek był gościem Macieja Zakrockiego w audycji Raport Gospodarczy w TOK FM.  Panowie starali się stawiać racjonalne pytania o transakcję przejęcia przewoźnika Condor przez Polską Grupę Lotniczą i dawać

oleksii-s-vaCSM2sqwEE-unsplash

Lotnisko musi znaleźć swój pewny kawałek biznesu

W  Pulsie Biznesu ukazał się wywiad z Sebastianem Gościniarkiem. Czy rzeczywiście lotniska mają szansę znaleźć ”swój pewny kawałek biznesu”? Zapraszamy do lektury i komentowania. Cały artykuł dostępny jest tutaj.

lazarski

BBSG partnerem MBA w Lotnictwie

Nad perspektywami rozwoju światowego i krajowego transportu lotniczego i możliwymi odpowiedziami na te wyzwania pracowali studenci kierunku MBA w Lotnictwie na Uczelni Łazarskiego. Zajęcia prowadził Sebastian Gościniarek.

20190329152423KongresRynkuLotniczego

Kongres Rynku Lotniczego 2019

Jak co roku uczestniczyliśmy w organizowanym przez naszych przyjaciół z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR Kongresie Rynku Lotniczego. Bardzo ciekawe dyskusje, wiele znajomych twarzy.